Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Medikal Onkoloji. Kemoterapi Yan Etkileri Üzerine Yeni Çalışmalar

Yabancı Dil

  • İngilizce (İyi derecede)

Biyografi

1967 yılında Gemerek’te doğdu. İlköğretimi Gemerek ve Şarkışla ilçelerinde bitirdikten sonra orta öğretimine TED Kayseri Koleji’nde devam etti. 1984’te Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı ve 1990 yılında mezun oldu. Mecburi hizmetini Muş’ta tamamladıktan sonra 1992 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversite Hastanesi’nde Aile Hekimliği Uzmanlığı ihtisas eğitimine başladı. 1996’da ise Aile Hekimliği Uzmanı oldu. 1997-1998 yıllarında yedek subay olarak Deniz Kuvvetleri Foça Deniz Üs Reviri’nde askerlik hizmetini tamamladı. 1998-2005 yılları arasında Sağlık Bakanlığı’na bağlı sağlık kuruluşlarında Sağlık Grup Başkanlığı, Başhekimlik ve Uzman Doktorluk görevlerinde bulundu. 2005 yılında  İstanbul’a gelerek özel sektöre geçti. Avusturya Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi, Alman Hastanesi ve Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde Aile Hekimliği Uzmanı olarak çalıştı. 2018 yılından bu yana ise Anadolu Sağlık Merkezi, Medikal Onkoloji servisinde görev yapıyor.

Eğitim

Dokuz Eylül Üniversitesi, Tıp Fakültesi, 1990.
Katip Çelebi Üniversitesi, Aile Hekimliği ABD, 1996.
Atatürk Üniversitesi, İş Sağlığı ve Güvenliği, 2015
Üsküdar Üniversitesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisansı, 2016

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.