Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Dt. Boğaç Gurur Temeller, 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Hemen ardından 2013 yılına kadar Nişantaşı’nda Dt. Bülent İnan ile birlikte çalıştı. 2014-2015 yılları arasında Mecidiyeköy Hospitadent’te çalıştıktan sonra 2015 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dt. Temeller, halen diş hekimi olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, İstanbul 2011

Diyor ki...

Profesyonel olarak tenis oynuyorum ve kışın kayak yapıyorum. Klasik gitar çalmak ise sosyal hayatımın önemli bir parçası. 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.