Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Lenfödem rehabilitasyonu Ortopedik rehabilitasyon Nörolojik rehabilitasyon Modifiye Klinik pilates

Yabancı Dil

  • İngilizce (orta seviye)

Biyografi

Uzman Fizyoterapist Tuba Yavuz, 1987 İzmit doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nü 2010 yılında bitirdikten sonra Özel Kocaeli Evde Bakım Hizmetleri, Özel Kocaeli Tıp Merkezi, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalıştı.  Anadolu Sağlık Merkezi’nde 2014 yılında görev almaya başlayan Yavuz, evli ve bir çocuk annesi. 

Eğitim

Kocaeli Anadolu Lisesi (2001-2005)
Dokuz Eylül Üniversitesi (2006-2010)

Kurum Üyelikleri

Türkiye Fizyoterapistler Derneği 

Kurs Katılımları

Mulligan mobilizasyon konsepti A-B Modülü
Alt ve üst ekstremite ortopedik ve sporcu yaralanmaları kursu
Pilates mat modüle 1-2
Pinotape basic bantlama kursu
Manuel lenf drenajı kompleks boşaltıcı tedavi 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.