Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Çocuk Göz Hastalıkları ve Şaşılık
  • Glokom ( Göz Tansiyonu )
  • Kornea ve Ön Segment Hastalıkları
  • Genel Oftalmoloji

Yabancı Dil

  • İngilizce
    Fransızca

Biyografi

Dr. İbrahim Gökçen lise eğitimini Kadıköy Maarif Kolejinde,Tıp eğitimini İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde, Göz uzmanlık eğitimini Fransa Clermont-Fd Bölge Üniversitesi Göz Kliniğinde ve Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. Clermont-Fd Üniversitesinden Uluslararası Uzmanlık DIS (Diplome Interuniversitaire de Specialite ) belgesine sahiptir. 1995 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Kliniği şaşılık bölümünde çalışıp, 1996 yılında Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şaşılık departmanını kurarak yöneticiliğini yapmıştır..

Kurum Üyelikleri

Türk Tabipler Birliği
Türk Oftalmoloji Derneği
ESA (European Strabismological Association  Avrupa Şaşılık Derneği) 
AAO (American Academy of Ophthalmology )

Diyor ki...

Hayatı paylaşmak, doğa, spor, fotoğraf vazgeçilmezlerimdir. Ağrı Dağı zirvesi başta olmak üzere Türkiye'nin birçok zirvesine tırmandım. Fotoğraf ustaları ile ortak çalışmalarım ve sergilerim oldu. BJK kongre üyesiyim. Hastanemizde fotoğraf, spor ve gezi kulüplerini kurarak çalışma arkadaşlarım ile hayatı paylaşmaya devam ediyorum..

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.