Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

 • Katarakt cerrahisi
 • Glokom ve cerrahisi
 • Refraktif lazer cerrahisi
 • Karetoplasti
 • Göz bankası yönetimi
 • N segment cerrahisi
 • Çocuk göz hastalıkları ve cerrahisi ile
 • Göz kapak hastalıkları
 • Göz yaşı yolları

Yabancı Dil

 • İngilizce

Biyografi

Dr. Naci Sakaoğlu, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini ise Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Prof. Dr. Reşat Belger Göz ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. Aynı Hastanede 5 yıl Glokom departmanının başında çalıştı.Bu dönemde katarakt ve refraktif cerrahi konusunda da çok sayıda cerrahi gerçekleştirdi.Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kornea nakli konusunda çalışmaları ve cerrahi çalışmaları oldu.  2001 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Göz Bankası kurucu direktörü olarak görev yapan Dr. Sakaoğlu, aynı hastanede kornea nakli, refraktif cerrahi ve ön segment cerrahisi alanında da çalıştı.Çok sayıda ön segment cerrahisi yanı sıra asistan  tez çalışmalarına destek sağladı 2007 yılında Dünya Göz Hastanesi’nde excimer laser alanında ve diğer refraktif cerrahilerde görev aldı.Katarakt ve glokom cerrahilerine de ağırlık verdiği bu dönemden sonra 2008 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Sakaoğlu, halen göz hastalıkları uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Üniversite

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara

Uzmanlık eğitimi

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göz Hastalıkları Kliniği, Ankara 
Prof. Dr. Reşat Belger Göz  Hastanesi, İstanbul


Kurum Üyelikleri

Türk Oftalmoloji Derneği

American Academy Ophthalmology

ESCRS

TOD Glokom birimi

Basın & Haberler

 • POSTA - Kuru göz hastalığı

  Gözümüzdeki küresel ısınma: Kuru göz hastalığı - Dr. Naci Sakaoğlu
  Detay
 • POSTA - Kuru göz hastalığı

  Gözümüzdeki küresel ısınma: Kuru göz hastalığı - Dr. Naci Sakaoğlu
  Detay

Doktor Yazıları

Kurs Katılımları

1991-2015 yılları arasında çok sayıda kongre ve kursa katıldı.

Diyor ki...

İş yaşantım dışında kalan zamanlarımda mümkün olduğunca seyahat ederim ve bol bol fotoğraf çekerim. Ağva bölgesinde küçük bir otel işletme ve organik tarım ilgi alanlarım arasında.. Gurme sayılmam fakat dünyanın farklı yörelerindeki önemli restoranlar ve yöresel lezzetlerle yakından ilgiliyim. 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.