Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Klinik egzersiz eğitimi Kişiye özel fiziksel aktivite ve egzersiz programı Spor yaralanmaları sonrası rehabilitasyon Ağrı tedavisi Nörolojik Rehabilitasyon Omurga sağlığı Geriartrik Rehabilitasyon Onkolojik Rehabilitasyon

Yabancı Dil

  •  İngilizce

Biyografi

Uzm. Fzt. Şahap Alper Yılmaz, 1989 İskenderun doğumlu. 2012 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldu. 2016’da Beykent Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlayıp uzmanlığını aldı. 2014 yılında ise Anadolu Sağlık Merkezi’ne katıldı. 

Eğitim

A.F.O. Osteopati Akademisi, Osteopathic Medicine/Osteopathy, 2012 - 2014 
Dorn Therapy ve Breuss Masajı
Kinesiology Bantlama: Fundamentals & Intermediate 
Cerebral Palsy’li çocuğun multidisipliner tedavisi 
Trigger Point Therapy 
Kuru İğneleme Tedavisi

Kurum Üyelikleri

Türkiye Fizyoterapistler Derneği

Diyor ki...

Crossfit, basketbol ve yüzme sporlarıyla ilgileniyorum. Mümkün olduğunca farkı yerleri gezmekten ve yöresel yemekleri tatmaktan keyif alıyorum.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.