Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Meme Radyolojisi Meme Girişimsel Radyoloji Ultrasound
  • Renkli Doppler Ultrasonografi Genel Radyoloji

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

1989 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1989-1991 yılları arasında Taksim İlkyardım ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’nde çalıştı. 1991-1994 yılları arasında ise İstanbul PTT Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyodiastik Bölümü’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 1995’ten itibaren Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Kliniği’nde önce uzman hekim, ardından da Klinik Başasistanı olarak çalıştı. Bu görevlerinin yanı sıra 1994-2007 yılları arasında Bağdat Caddesi Hipokrat Görüntüleme Merkezi ve 2007-2009 yılları arasında da Life Med İleri Görüntüleme Merkezi’nde ağırlıklı olarak meme radyolojisi üzerine çalıştı. 2017’de devlet memurluğu görevinden emekli oldu. Bu tarihten itibaren Anadolu Sağlık Merkezi Meme Sağlığı Merkezi’nde Radyoloji Uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, 1983-1989.
İstanbul PTT Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Kliniği, 1991-1994.

Kurum Üyelikleri

Türk Radyoloji Derneği
Türk Manyetik Rezonans Görüntüleme Derneği
American College of Radiology
European Society of Radiology

Yayınlar

Toplam 50’nin üzerinde yayın ve bildiri (6’sı yurtdışı yayın)
Yayın ve bildirilerine yapılmış yaklaşık 35 atıf

Kurs Katılımları

Tabar’s Teaching Course in Mammography

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play