Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

 • Diyabetes mellitus
 • Hipertansiyon
 • Metabolizma hastalıkları ve beslenme
 • Obezite
 • Tiroid hastalıkları
 • Osteoporoz
 • Peptik ülser
 • Reflü
 • Anemi
 • İrritabl barsak sendromu

Yabancı Dil

 • İngilizce

Biyografi

Dr. Pınar Sarıyıldız Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde ve Kadıköy Şifa Hastanesi’nde çalıştı. 2006 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Sarıyıldız,  halen iç hastalıkları uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul

Uzmanlık eğitimi

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakütesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, İstanbul

Kurum Üyelikleri

Türkiye İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği

Türk Tabipleri Birliği

Yayınlar

2 adet ulusal yayın

Kurs Katılımları

“Geleneksel İç Hastalıkları Günleri İnteraktif Güncelleme”, İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Ulusal İç Hastalıkları Kongreleri, Türkiye İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği 

Online eğitimler, TIHUD

Diyor ki...

Mesleğime adım attığım ilk yıllarda “Tıp ve pozitif  bilim, tüm hastalıkları iyileştirir” diye düşünürdüm ancak hayatı deneyimledikçe olayların hiç de böyle olmadığını öğrendim. Tıp biliminde hastaların şifasında rol aldığımızı gayet iyi biliyorum, fakat toplumsal ve eğitimsel olarak bize öğretilenden çok daha fazlasının varlığını fark ettiğim zaman başka arayışlara başladım. Bu arayışın önce kendimi, gerçek “ben”i bulmaktan geçtiğini anladım. Ben sandığımın, bedenim ve  zihinden fazlası olduğunu keşfettiğimde bu yolun da bir sonu olmadığını anladım. Yurt içi ve yurt dışında güvendiğim hocalarla beraber birçok çalışma yaptım. Holografik beyin teknikleri, labirent seminerleri, Outlook, Esence, Summit, zihin kontrolü, bedenin doğru kullanılması, duygusal ve zihinsel kilitlenmelerin çözümlenmesi, kendi kendine hipnoz, Ayurveda eğitimi, temel psikoloji eğitimi, stres yönetimi, Deeksha kanallığı, tasavvuf ve teslimiyet eğitimi, celcelutiye ve temel astroloji eğitimi yaptığım çalışmaların bazılarıdır. Edindiğim bilgi ve deneyimlerimin eşliğinde 2014’ün Aralık ayından bu yana özel bir kişisel gelişim merkezinde “İçinizdeki Doktoru Uyandırın”  adı altında atölye eğitimi veriyorum.  

Evliyim, bir kızım ve bir de kedim var. İlgilendiğim birçok hobim var ancak aralarında en sevdiğim kitap okumak... Gün içinde boş bulduğum her anı kitap okuyarak değerlendiririm.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.