Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Aile hekimliği
  • Spor hekimliği
  • İşyeri hekimliği
  • Sağlık kurumları yöneticiliği

Yabancı Dil

  • Fransızca
    İngilizce

Biyografi

1986 yılında Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’ni  bitirdi.  Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamladı.  Mecburi hizmet olarak iki yıl  Samsun  Devlet  Hastanesi  Acil Servisi’nde  çalıştı. 1995 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aile hekimliği ihtisasına başladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu Zeynep Kamil Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde, Psikiyatri  rotasyonunu Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde tamamladı. Uzmanlık sonrası Şile AÇSAP Merkezi’ne atandı. Şile Devlet Hastanesi’ne alındı. Daha sonra AÇSAP’a geri dönerek  Şile AÇSAP Başhekimliği yaptı. Ankara’ya tayin olarak Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Hekimliği Daire Başkanlığı’nda çalıştı. 2005 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde kat hekimi olarak çalışmaya başlayan Dr. Öztürk,  2011 yılından beri Anadolu Sağlık Merkezi mesul müdür yardımcılığı görevini de sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul 1993

Uzmanlık Eğitimi

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul  2000

Kurum Üyelikleri

Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği

Türk Tabipleri Birliği Kocaeli Tabip Odası

Kurs Katılımları

TTB  İşyeri Hekimliği Sertifikası Kursu   2000
RİA Sertifikası Kursu   2001
Siemens Akademi Uygulamalı Hastane Yöneticiliği Sertifikalı Eğitim Programı, Anadolu Sağlık Merkezi,  2007
Sağlık Kurumları Yöneticiliği Sertifikalı Eğitim Programı, Bahçeşehir Üniversitesi 2007

Diyor ki...

Koşu ( Yarı Maraton ), Cycling

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.