Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Kanser ve Beslenme Klinik Nutrisyon Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavileri Gebelik ve Emzirme Döneminde Beslenme Obezite

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

2013 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’den  mezun oldu. Mesleki stajlarını, Yakın Doğu Üniversite Hastanesi ve Adana Başkent Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Klinik, Onkoloji-Hematoloji ve Endokrinoloji servislerinde tamamladı. Stratkom Obezite Merkezi, Özel Aktif Hastanesi ve Özel Medikal Park Hastanelerinde klinik ve poliklinik hizmeti verdi. 2017 yılından bu yana Anadolu Sağlık Merkezi’nde Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Ana Bilim Dalı, 2013
Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Uzmanlık eğitimi, 2016

Kurum Üyelikleri

Türkiye Diyetisyenler Derneği 
KEPAN

Kurs Katılımları

Başkent Üniversitesi “2. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu, Onkoloji Diyetisyenliği”, 2012.
Yakın Doğu Üniversitesi “Besin İlaç Etkileşimi Sempozyumu”, 2009.
ESPEN LLL Klinik Nütrisyon Kursu.

Diyor ki...

Boş zamanlarımda tiyatroyla ilgileniyor, fırsat buldukça tenis oynuyorum. 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.