Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Biyografi

Dr. Gökhan Acka, 1989 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Nöroşirurji alanında uzmanlık eğitimini, 1997 yılında yine aynı fakültede tamamladı. 2005 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Nöroşirurji Anabilim Dalı’nda yardımcı doçent oldu. 

Evli ve iki kız çocuk babası olan  Dr. Acka sırasıyla; Erzincan 200 Yataklı Askeri Hastanesi’nde uzman hekim, Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi’nde uzman hekim, Mersin Üniversitesi Nöroşirurji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi ve Özel Safa Hastanesi, Özel Ersoy Hastanesi, UHG Çamlıca Hastanesi, Batman Medical Park Hastanesi, Özel Sağlık Hastanesi, Özel Sada Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalıştı. 

2016 yılının nisan ayında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Acka, halen nöroşirurji uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite

GATA Tıp Fakültesi, Ankara 1989

Uzmanlık Eğitimi

GATA Tıp Fakültesi, Nöroşirurji Anabilim Dalı, Ankara 1997

Yardımcı Doçent

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirurji Anabilim Dalı, Mersin 2005

Kurum Üyelikleri

Türk Nöroşirurji Derneği

The Spine Society of Europe (Eurospine)

AO Foundation AOSPINE Group

Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği

Clinical Anatomy (Wiley-Blackwell Inc.) Dergisi, (Reviewer)

Doktor Yazıları

Kurs Katılımları

GATA Mikrocerrahi Kursu, 1995

EANS Research Course, 2003

Diyor ki...

Hukuk, siyasal ve sosyal bilimler, psikiyatri ve felsefe içerikli yazılı ve görsel kaynaklar, motor sporları ve kış sporları ilgi alanlarımı oluştururken, iyi bir müzik dinleyicisi de olduğuma inanırım. 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.