Hemen Arayın

E-Doktor Randevusu Al

 • E-Doktor Sistemi ile Evde Sağlık Var!

  E-Doktor Sistemi ile Evde Sağlık Var!


  Sıkça Sorulan Sorular

  Hangi branş ve doktorlarla E-doktor uygulaması üzerinden görüşülebilir?

  Branşlarımız ve hekimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  E-doktor görüşmesi için nasıl randevu alabilirim?

  E-doktor hizmeti için çağrı merkezimizi arayarak (44 44 276) randevu alabilirsiniz.

  E-doktor uygulamasının işleyişi nasıldır?

  Hastalarımız şikayetleri ve sağlık problemleri hakkında hekimlerimize danışarak sonraki adımlarla ilgili bilgi alabilecektir. E-doktor uygulamasında hekimlerimizin fiziki muayene etme şansı olmadığı ve bu nedenle de kesin tanı konamayacağı için gerekli durumlarda hekimlerimiz hastaları hastaneye davet edebilir.

  E-doktor hizmetinde ilaç tedavisi gerçekleştirilebilir mi?

  Online görüşmede Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) ve ilgili yönetmelikler doğrultusunda fiziki muayene ve gerekli testler yapılamaz. Bu doğrultuda hastaya kesin tanı koyulamayacağı için doktorlarımız hastalarımıza yalnızca bilgi, öneri ve yönlendirmede bulunabilir. İlaç tedavisi ve kesin tanı için hasta hastanemize davet edilir.

  E-doktor görüşmesinin ödemesini nasıl gerçekleştirilebilirim?

  E-doktor görüşmelerinin ödemesi EFT, Havale veya Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilebilir.

  Hastanenizde gerçekleştirilen tahlil ve sonuçlarımın değerlendirilmesini E-doktor görüşmesiyle yapabilir miyim?

  Tahlil ve sonuçlarınızın değerlendirilmesini 15 günlük süre içerisinde E-doktor yoluyla ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

  E-doktor görüşmeleri özel sağlık sigortası veya diğer anlaşmalı kurumlar üzerinden yapılabiliyor mu?

  E-doktor görüşmeleri özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından karşılanmamaktadır. Kontrol ve sonuç görüşmeleri ise 15 gün içerisinde ücretsiz gerçekleştirilmektedir.

  E-doktor uygulaması için sistem gereksinimleri nelerdir?

  Görüşmeler kamerası bulunan akıllı telefonlar ve bilgisayarların internet tarayıcısı üzerinden gerçekleştirilebilir.

  E- doktor hizmeti randevu linkime nasıl ulaşabilirim?

  Randevu saatinden önce sisteme kayıtlı iletişim adresinize (cep telefonu ve/veya e-posta) bağlantı linki gönderilecektir.

  E-doktor görüşmelerinin süresi nedir?

  E-doktor görüşmelerinin süresi 10 dakikadır. Görüşmenin süresi internet bağlantınızın kalitesi ve hızında ortaya çıkacak sorunlar göz önünde bulundurularak uzatılabilir.

  E-doktor görüşme saatinde değişiklik yapabilir miyim?

  Çağrı Merkezi ile görüşerek randevunuzu ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. İşlem yapılmayan randevular gerçekleşmiş kabul edilerek ücret iadesi yapılmamaktadır.

  Ücret iadesi hangi şartlar altında geçerlidir?

  Randevu saatinden önce Çağrı Merkezi ile görüşerek ücret iadesi gerçekleştirilebilir.

Görüntülü Arama Görüntülü Görüşme Sırasında
Bunlara Dikkat!

 • Görüntülü görüşmeyi yaptığınız cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınız yüzünüzü gösterecek şekilde sabit bir yüzey üstünde dursun. Bu sayede elleriniz boş kaldığı için hem rahatça not alabilir hem de paylaşacağınız bilgilere ve notlarınıza bakabilirsiniz. Görüntü sabit kaldığı için doktorunuz da daha iyi konsantre olur.
 • Odadaki ışık kaynağı arkanızda değil, yanınızda ya da üzerinizde olmalı. Eğer cam önünde oturuyorsanız perdeler kapalı olmalı.
 • Yanınızda not alabileceğiniz kağıt ve kalem olmalı.
 • Oda sessiz olmalı. Örneğin odada dikkat dağıtacak kedi ve köpek gibi dostlarınız olmamalı.
 • Konuşmalar gecikmeli olarak ulaştığı için kısa ve net cümleler kullanılmalı, karşı tarafın konuşmasını bitirmesini bekledikten sonra konuşmaya başlanmalı.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.