Hemen Arayın
Ayçin Gedik

Ayçin Gedik

Üroonkoloji Merkezi
Üroonkoloji Merkezi Vaka Yöneticisi

İletişime Geç

2008 yılından beri Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmakta olan Ayçin Gedik, 2008-2017 yılları arasında cerrahi hasta bakımında görev aldı.

15
YIL TECRÜBE
  • Biyografi

    2008 yılından beri Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmakta olan Ayçin Gedik, 2008-2017 yılları arasında  cerrahi hasta bakımında görev  aldı. 2017 yılı itibari ile Üroonkoloji Merkezi Vaka Yöneticiliği görevine devam etmektedir.

  • Rehberlik

    Üroonkoloji  Merkezine başvuran ve  üroonkoloji tanısı ile takip edilen tüm hastalar vaka yönetimi sürecine dahil edilmektedir. 
    Üroonkoloji  vaka yöneticisi  Ayçin Gedik,  takip edilen tüm hastaları vaka yönetimi süreci ile ilgili bilgilendirerek , hastalığa özgü  gerekli eğitim  ve bakım  ihtiyaçlarını planlar. Hastanın tetkik , tedavi  ve konsültasyon sürecinin uygulanmasında diğer sağlık profesyonelleri ile iş işbirliği içerisinde çalışır. Üroonkoloji Merkezinde uygulanacak intrakaviter tedaviler , planlanan cerrahi müdahaleler öncesinde hastanın eğitim planını uygular, yatış yapan hastaları günlük ziyaret eder, işlem sonrası yada taburcu olacak hastayı evdeki bakımı ve dikkat etmesi gereken konular hakkında bilgilendirir ve her eğitim sonrası geri bildirim alma yöntemi kullanır. Hastaneden ayrılan hastalar ile  ihtiyaç durumunda  ulaşabilecekleri  iletişim bilgilerini paylaşır. Cerrahi geçiren hastayı  önceden belirlenen zamanda arayarak durumu hakkında bilgi alır, gerekli durumlarda eğitim tekrarı yapar. Hastanın şikayeti olması durumunda hekimi ile iletişime geçer yada hastaneye davet eder.

Eğitim

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi , Lisans 

Okan Üniversitesi, İç Hastalıkları Hemşireliği Yüksek Lisans 

Eğitim Programları

Yoğun Bakım Hemşireliği Eğitimi, Anadolu Sağlık Merkezi, 2011
Ekg Eğitimi , Anadolu Sağlık Merkezi, 2011
Böbrek Nakli Hemşireliği Eğitimi , Anadolu Sağlık Merkezi , 2012 
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Anadolu Sağlık Merkezi, (Her yıl)
Orta Düzey CPR Eğitimi, Anadolu Sağlık Merkezi (Her yıl)
Stoma ve Yara Bakım Eğitim Sertifikası, Sanerc 2014
Stoma ve Yara Bakım Eğitici Eğitimi , Anadolu Sağlık Merkezi, 2015
Palyatif Bakım Eğitimi, Anadolu Sağlık Merkezi, 2015
Hasta Odaklı Bakım Eğitimi, Anadolu Sağlık Merkezi, 2016
Ulusal Cerrahi Kongresi, Sözel bildiri ,2016 
Yara Bakım Eğitimi, Okan Üniversitesi , 2019 
Vedalaşamamalar  Onkolojide Konuşulamayan Yas Süreci  Eğitimi , Anadolu Sağlık Merkezi, 2019
Akademik Okur Yazarlık Kursu , Anadolu Sağlık Merkezi,  2019 


Tümünü İncele

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.