Hemen Arayın
Ceylan Yılmaz

Ceylan Yılmaz

Kemik İliği Nakli
Kemik İliği Nakli Vaka Yöneticisi

İletişime Geç

2010 yılında Prof Dr Hulusi Behçet Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden mezun oldu.

7
YIL TECRÜBE
  • Biyografi

    2010 yılında Prof Dr Hulusi Behçet Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi  Hemşirelik Bölümü’nden mezun oldu. 2019 yılında Okan Üniversitesi Psikiyatri Hemşireliği  ABD’da yükseklisans eğitimini  tamamladı. 11 Ocak 2016 ‘da Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’ nde Kemik İiği Nakil Ünitesi’nde Hemşire olarak göreve başladı. 2020 Mart ayı Kemik İliği Nakli Vaka Yöneticisi olarak atandı.

  • Rehberlik

    Yurtiçi ve Yurtdışı Donör Tarama süreçlerini aktif olarak yürütmekte, hastaların tarama süreçleri ile ilgili bilgi almalarını, eğitim planlamalarını, nakil öncesi yapılması gereken test ve tetkiklerin takibini, nakil katına yatış ve taburculuk süreçlerini planlamakta.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.