Hemen Arayın

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Kişisel verilerinizin Anadolu Sağlık Merkezi tarafından işlenmesi hakkında daha fazla bilgi için Özel Anadolu Sağlık Merkezi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı inceleyebilirsiniz. Veri sahibi olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınızı kullanmak için, Özel Anadolu Sağlık Merkezi Veri Sahibi Başvuru Formunu doldurarak, form içinde belirtilen yöntemlerden biriyle tarafımıza iletebilirsiniz.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.