Hemen Arayın

Broşürlerimizi İndirin

Hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirmek amacıyla tasarladığımız broşürlerimizin, giderek dijitalleşen dünyamızda artık kağıda basılmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle bilgilendirici dökümanlarımızı sizler için kolaylıkla indirilebilir hale getirdik. Hazırladığımız broşürleri buradan indirerek istediğiniz zaman, istediğiniz yerde okuyabilir, en güncel sağlık bilgilerine ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz. Broşürlerimizi basılı olarak değil de, dijital ortamda indirerek okumanız sayesinde ise binlerce ağaç kesimini önlediğinizi ve doğaya büyük katkınız olduğunu unutmayın.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.