Hemen Arayın

 

 

Anadolu Sağlık Merkezi'nde

 

Çalışma Koşulları ve Sosyal Haklarımız

16

YILLIK MAAŞ SAYISI

SOSYAL YARDIMLAR

Yakacak Yardımı, Erzak Yardımı, Bayram Harçlığı, Sosyal Yardım Paketi...

ÇALIŞAN VE EŞLERİNE
ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

  • Çalışma Merkezlerimiz

   Anadolu Sağlık Merkezi- Gebze / Kocaeli

   Ataşehir Tıp Merkezi- Ataşehir / İstanbul

  • Çalışma Saatlerimiz

   Çalışma saatlerimiz, yasal gereklilik ve işin gerektirdiği durumlar çerçevesinde düzenleniyor.

   Yatarak Tedavi Üniteleri’nde görev yapan sağlık ekiplerimiz iki vardiya şeklinde çalışıyorlar:

   1.vardiya: 07.30 – 19.30
   2.vardiya: 19.30 – 07.30

   Yataklı Tedavi Üniteleri dışında kalan bölümlerde görev yapan sağlık ekiplerimizin çalışma

   Hafta içi: 08:00 – 17:30
   Hafta sonu: 08.30 – 15.30

   Radyasyonlu alanlarda görev yapan çalışanlarımızın çalışma saatleri yasal gereklilikler çerçevesinde planlanıyor.

  • Ücret Paketimiz

   Kurumumuzda brüt ücret sistemi uygulanmakta olup temel ücret, pozisyona göre piyasa karşılaştırması, mezuniyet durumu, kıdem ve çalışılacak alanın özellikli olma durumu gibi kriterler dikkate alınarak oluşturulan ücret skalasına göre belirleniyor ve yıllık 16 maaş şeklinde çalışılıyor.

   Temel ücrete ek olarak yıl içinde farklı aylarda nakdi olarak ödenen farklı sosyal yardımlarımız (yakacak yardımı, erzak yardımı, bayram harçlığı, sosyal yardım paketi, izin harçlığı vb.) ve hemşirelerimiz için temel ücret, ikramiye ve sosyal yardımlara ek olarak Akşam Vardiyası Primi uygulamamız bulunuyor.

  • Özel Sağlık Sigortası ve Bireysel Emeklilik Sigortası İmkanlarımız

   Çalışanlarımıza ve eşlerine, kurumumuz tarafından ücretsiz özel sağlık sigortası yaptırılmaktadır. Ayrıca çalışanlarımıza tercih ettikleri takdirde çocukları için indirimli özel sağlık sigortası imkanı da sunuluyor.

   Bunun yanı sıra, çalışanlarımız ve birinci derecede yakınları kurumumuzun sunduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanma imkanına sahipler. Çalışanlarımız istedikleri takdirde, kurumumuz tarafından desteklenen bireysel emeklilik sigortası imkanından faydalanabiliyor.

  • İzin Politikamız

   Yıllık ücretli izinlerimiz İş Kanunu’nda belirtildiği gibi kıdeme bağlı olarak belirleniyor. Buna göre;

   • 1 yıl - 5 yıl arası (beş yıl dahil) kıdeme sahip olan çalışanlar 18 iş günü

   • 5 yıldan fazla - 15 yıldan az kıdeme sahip olan çalışanlar 22 iş günü

   • 15 yıl ve üzeri kıdeme sahip olan çalışanlar 26 iş günü yıllık ücretli izin kullanma hakkına sahipler.

   Çalışanlarımıza ihtiyaç halinde kullanabilmeleri için duruma göre mazeret, ölüm, evlilik, doğum, taşınma, görev vb. izinler de veriliyor.

  • Servis ve Yemek İmkanlarımız

   Çalışma saatlerine bağlı olarak kurumumuz içinde bulunan restoranımızda ücretsiz olarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece ara yemeği veriliyor. Yine çalışma saatlerine uygun olarak İstanbul - Anadolu Yakası ve Kocaeli - İzmit bölgeleri arasında yayılan bir servis güzergah ağımız bulunuyor. Tüm çalışanlarımız yemek ve servis imkanlarımızdan ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

  • Lojman İmkanımız

   İstanbul–Anadolu Yakası ve Kocaeli–İzmit dışında ikamet eden hemşire çalışanlarımız için lojmanda, eşyalı ve kirası kurumumuz tarafından karşılanan apartman dairesi imkanı sağlanıyor. Hemşirelik dışındaki kadrolar için de duruma göre geçici süreli lojman imkanı sunuluyor.

  • Kreş İmkanımız

   Bayan çalışanlarımızın okul öncesi eğitim ve gelişim çağında olan çocukları için anlaşmalı olduğumuz kreşlerde bakım ve eğitim imkanı sunuluyor. İstanbul–Anadolu Yakası ve Kocaeli bölgeleri arasında anlaşmalı olduğumuz farklı kreşlerimiz bulunuyor.

  • Diğer İmkanlarımız

   Kurumumuzda, medikal ve idari kadro çalışanlarımızın dinlenme zamanlarını geçirebilecekleri dinlenme odaları ve özel kafeteryamız bulunuyor. Kafeteryamızdan çalışma alanlarına kahve, çay ve yiyecek ürünleri servis edilebiliyor. Kafeteryamızda çalışanlarımıza özel bir indirim de uygulanıyor. Ayrıca kurumumuzun değişik alanlarında herkesin kolayca ulaşabileceği sıcak-soğuk içecek ve yiyecek otomatları da bulunuyor.

   Yıl içinde Sosyal Etkinlik Kurulumuz tarafından çalışanlarımız için sosyal ve kültürel aktiviteler düzenleniyor ve çalışanlara duyuruluyor.

İnsan Kaynakları Sistemleri

Başvurularınız İçin

Anadolu Sağlık Merkezi ailesine katılmak için www.anadolukariyerim.com ve www.kariyer.net adreslerinde yayınlanan ilanlarımız aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Hekim başvuruları için; td@anadolusaglik.org e-mail adresine özgeçmişlerinizi gönderebilirsiniz.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.