Hasta Rehberi

Hastane Rehberi

Sanal Tur

Hoş Geldiniz! Hastanemizin modern ve konforlu ortamını keşfetmek için sizi sanal bir gezintiye davet ediyoruz. Bu interaktif tur, hastanemizin farklı bölümlerini ve olanaklarını görmenizi sağlayarak, hasta deneyimine dair size daha iyi bir fikir sunmayı amaçlıyor.

İncele

Anlaşmalı Kurumlar

Sağlıklı bir gelecek hepimizin hakkı! Hastanemizin, geniş kapsamlı Anlaşmalı Kurumlar listesine göz atın.

Daha fazla bilgi

Hasta ve Hasta Yakınlarının Hakları ve Sorumlulukları

Hasta hakları ve güvenliği temel önceliğimizdir.

Daha fazla bilgi

Güvenliğiniz için

Güvenli ilaç kullanımınız ve hastanemizdeki güvenliğiniz, sağlığınız kadar önemlidir.

Daha fazla bilgi

Ziyaretçi ve Refakatçi için Bilgiler

Sevdikleriniz ve ailenizle beraber olmak, iyileşmenizi hızlandırmanın önemli bir parçasıdır.

Daha fazla bilgi

Taburcu İşlemleri

Taburcu olma sürecinizde tüm soru ve sorunlarınız için yanınızdayız.

Daha fazla bilgi

Uluslararası Hasta Hizmetlerimiz

Sağlık hizmetlerimizi “dünya” ile paylaşıyoruz.

Daha fazla bilgi

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız

Anadolu Sağlık Merkezi Uluslararası Hizmetler Departmanı, yurtdışından gelen hasta ve hasta yakınlarının ziyaretlerinin planlanması, uygulanması sürecinde rehberlik hizmeti vermektedir.

İletişim numaraları

Şehir Dışından Gelen Hastalarımız

Anadolu Sağlık Merkezi’ne İstanbul ve Kocaeli dışından gelecek misafirlerimiz 44 44 276 numaralı Çağrı Merkezi’nden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Sizi Dinliyoruz

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

Bunun için aşağıdaki kişisel bilgilerinizi, istek, görüş veya şikayetlerinizi ve aşağıda yazılı muvafakat beyanlarını bize göndermeniz yeterli olacaktır.

Hastanemize vereceğiniz kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, eksik veya yanlışların düzeltilmesini isteme, mevzuat çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, taleplerinizin aktarım yapılan kişilere bildirilmesini isteme, münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz sonucu aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kanuna aykırı işlemelerden doğan zararını tazmin etme haklarınız bulunmaktadır.

Hastanemizin veri sorumlusu Başhekimiz Dr. Özgür Devrim Kılıç’tır. Kişisel verileriniz sadece aşağıdaki muvafakat beyanlarında yazılı işlemler için kullanılacak ve bu işlemlerin yapılması için görevli kişi ve kuruluşlara aktarılacaktır. T.C kimlik numaranız hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa aktarılmayacaktır. Bu kişisel verileriniz web sitemize yapacağınız beyan usulüyle kişisel verilerin korunması mevzuatına göre toplanmaktadır.

Daha fazla göster

E-posta

Telefon

Sms