Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Yasal Bilgilendirmeler

Bu web sitesi ASM Anadolu Sağlık Merkezi A.Ş tarafından işletilen Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi tarafından hazırlanmış olup her türlü hakkı saklıdır.

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan bilgi, yorum, görüntü, doküman, fotoğraf, ses kaydı, video, görüş v.b. şeyler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Reklam, teşhis, tanı, tedavi, yönlendirme ve ticari bir amacı bulunmamaktadır. İçerikte yer verilenler profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir, tıbbi tavsiye ve hizmetler içermemektedir. Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir.

Web sitesini ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Sitede yer alan içerik ve e-uygulamalar nedeniyle hiç bir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) her hangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü veya dolaylı olarak sorumlu ve yükümlü olmayacaktır.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, internet sitesinde yer alan bilgilerin doğru, mevcut ve gerçek durumu yansıtması için her türlü özen ve gayreti göstermektedir. Ancak buna rağmen e-uygulamalar veya site içeriğinde yer alan yazım hatası, eksikliği, güncellemede gecikme, muhtemel bir yanlışlık veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar nedeniyle sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Sitede yer alan içerik ve uygulamaların önceden haber verilmeksizin güncellenmesi, düzenlenmesi, değiştirilmesi, kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi yalnızca Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’ne aittir.

Sitede yer alan içeriğin (bilgi, doküman, fotoğraf, ses kaydı, görüntü, video v.s.) Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilmesi, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması veya kullandırılması v.b. faaliyetler yasaktır. Bu konudaki tüm haklar saklıdır.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi bu internet sitesinin kullanıcılarına, ilgilerini çekebilecek başka internet sitelerine üst bağlantılar kurarak bu sitelere erişim sağlayabilir. Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi bu internet sitelerinden erişilebilecek her hangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir beyanat veya güvence sunmamaktadır. Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, başka bir internet sitesine üst bağlantı içerirken bu sitelerde belirtilen görüş veya düşüncelere ilişkin hiçbir onayda da bulunmamaktadır. Bu web sitesi üzerinden başka sitelere yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek zararlardan Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi sorumlu olmayacaktır.

Web sitesine üye olan kullanıcılara mahsus e-hizmetlerden faydalanan ziyaretçilerin, siteye üye girişi için kullandıkları kullanıcı adlarını ve/veya şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaması, bu bilgilerin gizli ve kişisel nitelikte olması nedeniyle üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasına engel olacak şekilde gerekli gizliliği ve özeni göstermeleri zorunludur. Aksi halde meydana gelebilecek her türlü zarardan dolayı sorumluk kullanıcılara aittir.

Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, bildirilen kişisel bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve bu bilgilerin gizli kalması konusunda gereken özeni gösterecektir.

ABD merkezli bir limited şirket olan Johns Hopkins Medicine International, LLC (“JHI”), Anadolu Sağlık Merkezi'ne belirli sınırlı teknik-idari danışmanlık veya eğitim hizmetleri sunmaktadır. Johns Hopkins Medicine International, LLC, Anadolu Sağlık Merkezi'nin sahibi veya yöneticisi değildir ve Anadolu Sağlık Merkezi'nde herhangi bir doktor, hemşirelik veya diğer klinik hizmetleri sağlamaz ve bunlardan sorumlu değildir.

ASM Anadolu Sağlık Merkezi A.Ş, Vakıflar Kanunu’nun 26/1. maddesine göre tesis edilmiş bir şirkettir.

ASM Anadolu Sağlık Merkezi A.Ş

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, Buyaka Sitesi, E Blok, No: 58, İç Kapı No: 16, Ümraniye 34771 İstanbul, TÜRKİYE

Ticaret Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu -– 443515-0