Hastane Olanakları

Hastane Olanakları

Planetree Altın Akreditasyonu

İnsan Odaklı Bakım çalışmalarımız uluslararası sertifikasyon kuruluşu Planetree International tarafından Altın Sertifika ile ödüllendirildi.

Detaylı Bilgi

İnsan Odaklı Bakım

Anadolu Sağlık Merkezi olarak Türkiye’de bir ilke daha imza attık. İnsan Odaklı Bakım çalışmalarımız uluslararası sertifikasyon kuruluşu Planetree International tarafından Altın Sertifika ile ödüllendirildi.

Daha fazla bilgi

Ameliyat Odaları

Anadolu Sağlık Merkezi olarak, tüm branşlarda modern tıbbi donanıma sahip, hasta güvenliğini ve çalışan güvenliğini sağlayan 8 ameliyathanemizle hizmet veriyoruz.

Daha fazla bilgi

Hasta Odalarımız

2 farklı oda seçeneği ile siz değerli hastalarımıza konforlu ve size özel hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.

Daha fazla bilgi

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız

Anadolu Sağlık Merkezi Uluslararası Hizmetler Departmanı, yurtdışından gelen hasta ve hasta yakınlarının ziyaretlerinin planlanması, uygulanması sürecinde rehberlik hizmeti vermektedir.

İletişim numaraları

Şehir Dışından Gelen Hastalarımız

Anadolu Sağlık Merkezi’ne İstanbul ve Kocaeli dışından gelecek misafirlerimiz 44 44 276 numaralı Çağrı Merkezi’nden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Sizi Dinliyoruz

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

Bunun için aşağıdaki kişisel bilgilerinizi, istek, görüş veya şikayetlerinizi ve aşağıda yazılı muvafakat beyanlarını bize göndermeniz yeterli olacaktır.

Hastanemize vereceğiniz kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, eksik veya yanlışların düzeltilmesini isteme, mevzuat çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, taleplerinizin aktarım yapılan kişilere bildirilmesini isteme, münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz sonucu aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kanuna aykırı işlemelerden doğan zararını tazmin etme haklarınız bulunmaktadır.

Hastanemizin veri sorumlusu Başhekimiz Dr. Özgür Devrim Kılıç’tır. Kişisel verileriniz sadece aşağıdaki muvafakat beyanlarında yazılı işlemler için kullanılacak ve bu işlemlerin yapılması için görevli kişi ve kuruluşlara aktarılacaktır. T.C kimlik numaranız hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa aktarılmayacaktır. Bu kişisel verileriniz web sitemize yapacağınız beyan usulüyle kişisel verilerin korunması mevzuatına göre toplanmaktadır.

Daha fazla göster

E-posta

Telefon

Sms