Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi'ne bir ESMO daha

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, 4. kez ESMO akreditasyonunu aldı

Anadolu Sağlık Merkezi'ne bir ESMO daha

Anadolu Sağlık Merkezi olarak kanserde referans merkezi vizyonumuz ve multidisipliner yaklaşımımız ile hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda ESMO (European Society for Medical Oncology) tarafından verilen ESMO Designated Center of Integrated Oncology and Palliative Care (Entegre Onkoloji ve Palyatif Bakım Merkezi) olarak akredite edildik. Anadolu Sağlık Merkezi onkoloji ve palyatif bakım bölümümüz 2007 yılından bu yana bu akreditasyona sahip. Akreditasyonun sürekliliği için her 3 yılda bir belirli kriterlerin karşılanması gerekiyor.

ESMO, onkoloji hastalarının bakım kalitesini değerlendirerek, bu hastaların tüm ihtiyaçlarının değerlendirilip, gerekli bakım uygulamalarının yapıldığını belgelendiriyor. Bu doğrultuda gerçekleşetirilen çalışmalarımız, ESMO içinde palyatif bakım ile ilgili bölüm olan ESMO Palliative Care Working Group (PCWG) tarafından dördüncü kez akredite edildi.

 

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.