Hemen Arayın

Online hasta buluşmasıyla sorular yanıtlandı

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı ile Meme Sağlığı Merkezi iş birliğiyle “Birlikte Güzel Günlere” başlıklı hasta buluşmasının üçüncüsü 14 Mayıs’ta gerçekleştirildi.

Online hasta buluşmasıyla sorular yanıtlandı

Anadolu Sağlık Merkezi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı ile Meme Sağlığı Merkezi iş birliğiyle “Birlikte Güzel Günlere” başlıklı hasta buluşmasının üçüncüsü 14 Mayıs’ta gerçekleştirildi. Meme kanseri hasta ve yakınlarıyla bir araya gelmek, yalnız olmadıklarını hissettirmek, bilgi vermek ve sorularına yanıt vererek yol göstermek amacıyla gerçekleştirilen buluşmaların üçüncüsü pandemi nedeniyle online gerçekleştirildi. Keyifli geçen buluşmada Meme Sağlığı Merkezi Direktörü Prof. Dr. Metin Çakmakçı ile Medikal Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şeref Kömürcü hastalarla sohbet ederek sağlıkları ile ilgili akıllarına takılan tüm sorulara yanıt verdiler. Bir saat süren online buluşmadan herkes memnun ayrıldı.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.