Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Pediatrik anestezi
  • Rejyonel anestezi
  • Geriatrik anestezi
  • Nöroanestezi
  • Obststrek anestezi
  • Akut ağrı
  • Günü birlik cerrahi ve anestezi

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Dr. Ceyhun Yılmaz, tıp eğitimini 2007 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.  Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon alanında ihtisasını yaptı. Karabük  Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekim, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünde asistan doktor, Artvin Devlet Hastanesi’nde ise anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı olarak çalıştı. 
2015 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Yılmaz, halen anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Samsun 2007

Uzmanlık eğitimi

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, İstanbul 2013

Kurum Üyelikleri

Türk Tabipler Birliği (TTB )

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği (TARD)

Kurs Katılımları

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği 49. Ulusal Kongresi, 2015    

Yoğun Bakımda Bronkoskopi Uygulamaları Sertifikası, 2015    

Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası, 2013    

Kepan Kış Okulu, 2013    

Araştırıcılar için Deney Hayvanları Kullanımına Ait Eğitim Sertifikası, 2012    

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği 46. Ulusal Kongresi, 2012    

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği 44. Ulusal Kongresi, 2010    

Diyor ki...

Doğayla baş başa kaldığım her türlü aktiviteyi çok seviyorum; bisiklet, trekking, dalış, yüzme tutkunuyum. Eski lisanslı hentbol ve atletizm sporcusu, futbol meraklısı ve sıkı bir Fenerbahçe taraftarıyım.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.