Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Yabancı Dil

 • İngilizce

Biyografi

Dt. Arzu Tekkeli, 1994 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. 2018 yılına kadar Avicenna Umut Hastanesi’nde çalışan Dt. Tekeli 2018 yılından bu yana Anadolu Sağlık Merkezi'nde diş hekimi olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, 1994. 

Kurum Üyelikleri

İmplant - Der Akademisi
EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) 

Basın & Haberler

 • MİLLİYET - Diş ağrısıyla başa çıkın

  Basit diş ağrısının önemli hastalıkların habercisi olabilir. - Dt. Arzu Tekkeli
  Detay
 • SÖZCÜ - Süt dişlerinin önemi

  Süt dişlerinin önemi - Dt. Arzu Tekkeli
  Detay

Doktor Yazıları

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.