Ziyaretçi ve Refakatçi için Bilgiler

Ziyaretçi ve Refakatçi için Bilgiler

Sevdikleriniz ve ailenizle beraber olmak, iyileşmenizi hızlandırmanın önemli bir parçasıdır. Ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi elbette önemli ancak diğer hastaların rahatı ve huzuruna da özen göstermeleri gerekiyor.

Hastanemizdeki hasta odaları, iki veya tek kişiliktir. Tüm odalarımızda hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebiliyor. Tek kişilik odalarımızda refakatçilerin kalabileceği bir yatak bulunuyor. Yoğun bakımlarda ise refakatçi uygulaması yoktur.

Hasta Ziyaret Uygulamasına İlişkin Genel Kurallar:

  • Hastanemizde yatan hastalarımız için hasta tercihli serbest ziyaret uygulanması bulunmaktadır. Hastalarımız tıbbi ekip tarafından aksi belirtilmedikçe 7/24 ziyaretçi kabul edebilirler. Ancak hastalarımızın acil durumlar dışında 22’den sonra aynı anda en fazla üç kişi tarafından ziyaret edilmesi önerilmektedir.
  • Tıbbi personel gereklilik halinde ziyaretçi sayısına sınırlama getirebilir.
  • 24:00 – 07:00 arası ziyaretçiler sadece Acil Servis kapısını kullanırlar. Onkoloji girişi 18:00-07:00 arası kapalıdır. Diğer saatlerde tüm kapılardan girişler serbesttir.
  • 12 yaşın altındaki çocuklar hasta ziyaretine yanlarında bir büyükleri ile kabul edilirler ve ziyaret süresince yanlarında olan büyüğün gözetiminde olmaları beklenir ve sorumlulukları ailelere aittir.
  • Hastane içinde hiçbir şekilde sigara içilmemektedir. Sigara içmek isteyen ziyaretçiler bina dışındaki uygun alana yönlendirilir.
  • Ziyaretçilerimizin hastane içinde maske takması zorunludur.
Sizi Dinliyoruz
Sizi Dinliyoruz

Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize kulak veriyoruz.

Formu doldur
Evde Bakım ve Sağlık Formu
Evde Bakım ve Sağlık Formu

İhtiyaç duyduğunuz sağlık hizmeti evinize geliyor. Evde sağlık hizmeti için formu doldurabilirsiniz.

Formu doldur
Tıbbi İkinci Görüş Formu
Tıbbi İkinci Görüş Formu

Tetkiklerinizin sonuçları, hastalığınızın teşhisi ve size sunduğumuz tedavi seçenekleri gibi konularda ikinci bir doktor görüşü için formu doldurabilirsiniz.

Formu doldur
Fiyat Talep Formu
Fiyat Talep Formu

Özel tedavi ve hizmetler için fiyat talep edebilirsiniz.

Formu doldur