Hemen Arayın

77 Hemşire Seviye 2 olarak atandı

okuyabilirsiniz.

Bu yıl 77 hemşiremizin Seviye 2 olarak atandığı  “Klinik Basamaklandırma Atama Töreni “ sürprizlerin yer aldığı eğlenceli bir organizasyonla 17 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşti. 

77 Hemşire Seviye 2 olarak atandı

Genel Direktörümüz Türkan Özilhan Tacir, direktör ve yöneticilerimizin de katıldığı törende tüm davetliler kalperinden geçen güzel dileklerini dilek kartlarına yazıp uçan balonlara astı. Hep birlikte hastanemizin bahçesinde bu dilekleri gökyüzüne bırakarak keyifli bir gün geçirdiler... 
 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.