Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Yoğun Bakım
  • Nöro-Yoğun Bakım
  • Nöro- Anestezi

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Dr. Tülin Tünel Erdem, 1989 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1990 yılında Sağlık Bakanlığı Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü’nde Sağlık Ocakları Şube Müdür Vekili olarak mecburi hizmetini tamamladı. 1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 1996 yılında, anestezi ve reanimasyon asistanlık eğitimi sırasında “Ağır sepsiste karaciğer disfonksiyonunun erken dönemde saptanmasında MEGX formasyon hızının gastrik intramukozal pH (pHi) ile karşılaştırılması” başlıklı uzmanlık tezini hazırladı. Aynı yıl İstanbul Tıp Fakültesi anabilim dalında uzmanlık sınavına girdi. Anestezi ve reanimasyon uzmanı olarak aynı anabilim dalında başasistan olarak kadroya geçti.   2013 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Erdem, anestezi ve reanimasyon uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, İzmir 1989

Uzmanlık eğitimi
İstanbul Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı, İstanbul

Kurum Üyelikleri

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği
Yoğun Bakım Derneği
TTB İstanbul Tabib Odası

Uluslar arası

Europien Society of Intensive Care Medicine (ESICM)
Society of Neurosurgical Anesthesiology Council (SNAC)  

Yayınlar

14 SCI Expanded ulusal ve uluslararası yayın
100 den fazla atıf

Diyor ki...

Çocuklarım, köpeğim ve kedim ile aile yaşamımın yanı sıra işimde de “Hades’in kayığı bizden uzak dursun” felsefesini tutku ile benimseyerek 1996 yılından itibaren yoğun bakım hekimi olarak çalışıyorum. En büyük özlemim dostlarım gibi yelken dünyasında uzun zaman geçirip, denizin maviliği ve rüzgarın sesinde huzur bulmaktır.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.