Palyatif Tıp

Palyatif Tıp

Palyatif tedavinin ilk amacı hastanın yaşadıklarını, diğer fiziksel ve psikososyal belirtileri en aza indirmek veya mümkünse ortadan kaldırmak; ikinci olarak da hasta ve ailelerine moral desteği sağlamaktır.

Özellikle onkoloji hastalarının çeşitli belirtiler ve sorunlarla karşılaştıkları bilinmektedir. Palyatif tedaviyle bu zor şikayetleri mümkün olan en kısa sürede azaltarak ortadan kaldırmak amaçlanır. Bunu, yakın ve güvenilir kişisel destekle birleştirerek hastanın yaşama kalitesini yükseltmek için fırsat sağlar. Bu önemli amaç doğrultusunda, Anadolu Sağlık Merkezi Onkoloji Bölümü’nde hizmet veren bütün personele özel palyatif tedavi eğitimi veriliyor. Her hastanın onkolog tarafından planlanmış sağlık hizmeti yürütülürken aynı zamanda her hastanın kişisel gereksinimlerine en uygun palyatif tedavi de sağlanmaya çalışılıyor. Bu önlemler ile amaç, her hastanın tedavi sürecinin olabildiğince kolay ve konforlu bir şekilde geçmesini sağlamaktır.

Anadolu Sağlık Merkezi Onkoloji Merkezi, Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği (ESMO) kriterlerini başarılı bir şekilde yerine getirmeye devam etmektedir.
 

Gebze

Medikal Onkoloji

Prof. Dr. Şeref Kömürcü

Gebze

Medikal Onkoloji

Prof. Dr. Şeref Kömürcü

Hızlı Erişim Formları

Sizi Dinliyoruz
Sizi Dinliyoruz

Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize kulak veriyoruz.

Formu doldur
Evde Bakım ve Sağlık Formu
Evde Bakım ve Sağlık Formu

İhtiyaç duyduğunuz sağlık hizmeti evinize geliyor. Evde sağlık hizmeti için formu doldurabilirsiniz.

Formu doldur
Tıbbi İkinci Görüş Formu
Tıbbi İkinci Görüş Formu

Tetkiklerinizin sonuçları, hastalığınızın teşhisi ve size sunduğumuz tedavi seçenekleri gibi konularda ikinci bir doktor görüşü için formu doldurabilirsiniz.

Formu doldur
Fiyat Talep Formu
Fiyat Talep Formu

Özel tedavi ve hizmetler için fiyat talep edebilirsiniz.

Formu doldur