Hemen Arayın
 • Check Up
 • Diyet ve Beslenme
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz
 • Ortopedi
 • Ürolog
 • Check Up
 • Nutrition
 • Ortopedi
 • Ürolog

için randevu al

  Randevu alacağınız bölümü bilemiyorsanız, biz size yardımcı olalım..

  Randevu Talep Formu
  Randevu Al
  Doktor Arama
  box image

  Osteopati (Manuel Terapi)

  Vücut dokularının fonksiyonlarını anatomi, fizyoloji, patoloji, nöroloji, beslenme fizyolojisi temelinde sempt...

  box image

  Ozon Terapi

  Ozonun başlıca üç etkisi vardır; Yara iyileşmesi, doku onarımı, dokunun diri kalması gibi yerel iyileşme fakt...

  box image

  Kadın Hastalıkları ve Doğum

  Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü olarak; ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da des...

  box image

  Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

  Anadolu Sağlık Merkezi Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları bölümümüzde; tiroid, pankreas, böbre...

  Diğer tıbbi bölümlerimiz için tıklayın

  Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi'ni Tanıyın

  Anadolu Sağlık Merkezi, sağlık hizmetlerine Ataşehir Tıp Merkezi’nde de devam ediyor. Hastane ve tıp merkezindeki hastaların radyolojik görüntüleme sonuçları sanal ortamda tutulabiliyor. Böylece gerekli durumlarda Anadolu Sağlık Merkezi, Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi arasında rahatlıkla bilgi alışverişi yapılabiliyor. Bunun yanı sıra Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde hasta işlemlerinin izlenmesine ve yine hasta arşivlerinin sanal ortamda tutulmasına olanak veren bir sistem yer alıyor. Bu teknoloji sayesinde hastanın kayıtları, Anadolu Sağlık Merkezi’nin bütün şubelerinde aynı sistem üzerinden görüntülenebiliyor.

  Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi 2008 yılında 8 milyon dolarlık yatırım maliyetiyle kuruldu. 3 bin 700 metrekare alana kurulan merkezin bünyesinde çocuk sağlığı ve hastalıklarından deri hastalıklarına, ürolojiden iç hastalıklarına birçok branşta poliklinikler ve acil servis bulunuyor.

  ÇALIŞMA SAATLERİ

  (Pazartesi-Cumartesi)

  Poliklinik

  08:00 - 20:00

  Acil Servis

  17:30 - 20:00

  Hasta Servis Bilgisi

  Anadolu Sağlık Merkezi’ne ve Ataşehir Tıp Merkezi’ne en konforlu biçimde ulaşmanız için gün boyu hizmet veren servislerimizden faydalanabilirsiniz. Sormak istediğiniz her konuda bizi arayabilirsiniz.

  Tüm Servis Güzergahları

  Servis kullanımlarında 1 saat önceden 44 44 276 numaralı telefonumuzdan randevu almanız gerekmektedir.

  Adres ve Yol Tarifi

  Anadolu Sağlık Merkezi ve Ataşehir Tıp Merkezi arasında, hastalarımıza ve yakınlarına yönelik gün boyu servis hizmeti veriyoruz. Hastalarımız ve yakınları, herhangi bir nedenle Anadolu Sağlık Merkezi’ne gidilmesi gerektiğinde, Anadolu Sağlık Merkezi Gebze ve Ataşehir Tıp Merkezi arasındaki düzenli servis hizmetimizden yararlanabiliyor.

  Hastane Olanaklarımız

  Hastane Olanaklarımız

  Hastalarımızın ve yakınlarının tüm ihtiyaçlarını gözeterek hareket ediyoruz. Otel, otopark, güvenlik, ulaşım gibi lojistik ihtiyaçların yanı sıra hasta hakları, tıbbi ikinci görüş imkanı gibi uluslararası standartları da yerine getiriyoruz.

  Tıbbi İkinci Görüş Formu

  Tıbbi İkinci Görüş Formu

  • Tetkiklerinizin sonuçları, hastalığınızın teşhisi ve size sunduğumuz tedavi seçenekleri gibi konularda dilerseniz ikinci bir doktor görüşüyle de size yardımcı olabiliriz.
  • "Tıbbi İkinci Görüş" için, formu doldurmanız bizim için yeterlidir.
  Detaylı Bilgi
  Hasta Odaları

  Hasta Odaları

  • 2 farklı oda seçeneği ile siz değerli hastalarımıza konforlu ve size özel hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.
  • Hastanemiz yoğunbakım odaları dahil olmak üzere 201 yatak kapasitelidir. Toplam 8 adet odamız VIP hasta odası şeklinde düzenlenmiştir.
  Detaylı Bilgi
  Ameliyathanelerimiz

  Ameliyathanelerimiz

  • Anadolu Sağlık Merkezi olarak, tüm branşlarda modern tıbbi donanıma sahip hasta güvenliğini ve çalışan güvenliğini sağlayan 8 ameliyathanemizle hizmet veriyoruz.
  • Ameliyathanelerimizdeki merkezi sterilizasyon sistemi, havalandırma sistemi ve kullanılan en son teknolojik cihazlar hasta güvenliği için ideal koşullar yaratıyor. Mikroskobik, endoskopik artroskopik, laparoskopik ve robotik cerrahi operasyonlarını da içeren tüm ameliyatlar ameliyathanelerimizde başarıyla uygulanıyor.
  Detaylı Bilgi
  Hasta Odaklı Bakım Anlayışımız

  İnsan Odaklı Bakım Anlayışımız

  • Hastalarımızın mutluluğu ve güvenliği bizim için önemlidir. Anadolu Sağlık Merkezi olarak önceliğimiz; hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini en huzurlu ve rahat şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Bu anlamda hastanemizin güvenlik biriminden, yönetim kadrosuna kadar gerekli olan tüm hizmet politikamızı hastalarımızla kurduğumuz duygusal bağ üzerine oluşturuyoruz.
  • Türkiye’de ilk kez hastanemizde kurulan İnsan Odaklı Bakım Müdürlüğü ile hasta memnuniyetine odaklanan ve hastayı tamamen tüm hizmet süreçlerinin merkezine koyan bir anlayışla sağlık hizmeti vermekteyiz.
  Detaylı Bilgi
  İleri Sağlık Teknolojileri

  İleri Sağlık Teknolojileri

  • TrueBeam: Radyoterapi gerektiren bütün kanserlerin tedavisinde kullanılan hassas bir ışınlama cihazıdır.
  • CyberKnife M6: Tümörü cerrahi yöntem kadar kesin bir sınırla ortadan kaldırırken, ışınların normal dokulara zarar vermesini de önleyen bir sistemdir.
  • Robotik Cerrahi: Robotik cerrahi veya robot yardımlı cerrahiyi, “da Vinci” sistemini kullanarak küçük deliklerden bazı ameliyatların gerçekleştirilmesi şeklinde tanımlayabiliriz.
  Detaylı Bilgi
  Vaka Yöneticisi Hemşireleri

  Vaka Yöneticisi Hemşireleri

  • Vaka yönetimi sürecine dahil edilmiş bir hastaya verilen tüm hizmeti takip eden kişidir. Hasta ve ailesinin tedavi planları hakkında yeterli bilgilenmelerini sağlar.
  • Hasta ve ailesini karar verme konusunda destekler, bağımsızlıklarını korur. Yatan hasta/ailesi ile en az günde bir kez görüşür. Gereksinimlerini belirler ve karşılanmasını sağlar.
  • Tedavi ve bakım planını gözden geçirir. Planlanan hizmetlerin en kısa zamanda ve en doğru şekilde verilmesi için organizasyon yapar. Evdeki hasta ile sağlık ekibi arasında ana iletişim noktasıdır.
  Detaylı Bilgi
  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Mesajınız
  • Kalan Karakter Sayısı: 1500

  Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  Bunun için aşağıdaki kişisel bilgilerinizi, istek, görüş veya şikayetlerinizi ve aşağıda yazılı muvafakat beyanlarını bize göndermeniz yeterli olacaktır.

  Hastanemize vereceğiniz kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, eksik veya yanlışların düzeltilmesini isteme, mevzuat çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, taleplerinizin aktarım yapılan kişilere bildirilmesini isteme, münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz sonucu aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kanuna aykırı işlemelerden doğan zararını tazmin etme haklarınız bulunmaktadır.

  Hastanemizin veri sorumlusu Başhekimiz Dr. Özgür Devrim Kılıç’tır.

  Kişisel verileriniz sadece aşağıdaki muvafakat beyanlarında yazılı işlemler için kullanılacak ve bu işlemlerin yapılması için görevli kişi ve kuruluşlara aktarılacaktır. T.C kimlik numaranız hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa aktarılmayacaktır. Bu kişisel verileriniz web sitemize yapacağınız beyan usulüyle kişisel verilerin korunması mevzuatına göre toplanmaktadır.


  Ataşehir 'de Hizmet Veren Doktorlarımız

  Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde hizmet veren doktorlarımız,sağlığınızla ilgili her konuda sizlere yardımcı olmak için yanınızda.

  Randevu almak artık daha da kolay!

  Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

  Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  app store
  google play