Hemen Arayın

5. Onkolojik Bilimler Sempozyumu’na büyük ilgi

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin bu yıl 21 Eylül 2019 tarihinde beşincisini düzenlediği Onkolojik Bilimler Sempozyumu’nda, “Glial tümörlerde güncel yaklaşımlar” konusu ele alındı.

5. Onkolojik Bilimler Sempozyumu’na büyük ilgi

Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü Direktörü Prof. Dr. Serdar Kahraman’ın başkanlığında gerçekleşen sempozyum kapsamında 13 konuşmacı bilimsel gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünün dışında, farklı branş ve kurumlardan hekimlerin de yoğun ilgi gösterdiği bilimsel etkinlikte hem yurtiçinden hem de yurtdışından katılım yüksekti. Belçika Leuven Üniversitesi’nden konuşmacı olarak sempozyuma katkıda bulunan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Steven De Vleeschouwer’in yanı sıra konferansa Rusya, Romanya, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Moldova, Gürcistan, İran, Irak, Bahreyn, Cezayir ve  Kamerun gibi farklı ülkelerden toplam 53 doktor katıldı. Yaklaşık 120 hekimin katıldığı sempozyum kapsamında ayrıca gerçekleştirilen vaka tartışmaları da ilgi gördü. 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.