Hemen Arayın

Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi için üç kategoride de ayrı ayrı oy kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken Google veya Facebook hesaplarınızla bağlanıp ilgili kategoride oyunuzu kullanmak. Son oylama tarihi 23 Eylül 2019.

Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması

Google veya Facebook hesaplarınızla bağlandıktan sonra üç ayrı kategorinin oy verme sayfalarına gitmek için aşağıdaki linkleri tıklayın. Son oy verme tarihi 23 Eylül 2019.

 

*Kategori alanlarında soldan ikinci sırada "Anadolu Sağlık Merkezi" adaylıklarını görüp oyunuzu kullanabilirsiniz.

 

Facebook veye Google hesabınızla giriş yapın⬇️

1. Sağlık Kategorisi | OY VER

Sağlık Kategorisi için Oy Ver

⬇️

2. Kurumsal Web Sitesi Kategorisi | OY VER

Kurumsal Web Sitesi Kategorisinde Oy Ver

⬇️
3. Mobil Uygulama - Hizmet Kategorisi | OY VER

 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.