Hemen Arayın

Doktorunuzla 3 Dakika

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi doktorlarının sağlıkla ilgili bilgiler verdiği, hastaların deneyimlerini paylaştığı “Doktorunuzla 3 Dakika” programı, NTV’de yayın hayatına başladı

Doktorunuzla 3 Dakika

Anadolu Sağlık Merkezi doktorlarının sağlıkla ilgili bilgiler verdiği, hastaların deneyimlerini paylaştığı “Doktorunuzla 3 Dakika” programı, NTV’de yayın hayatına başladı. İlk bölümü 10 Şubat Pazartesi günü yayınlanan “Doktorunuzla 3 Dakika”, yeni bölümleriyle her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 10.50 ve 15.50 saatlerinde izleyiciyle buluşuyor. Yayınlanan bölümleri ayrıca Anadolu Sağlık Merkezi’nin Youtube kanalında da izleyebilirsiniz.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.