Hemen Arayın

En önemlisi sağlığınız. Her koşulda yanınızdayız!

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi olarak, Ramazan ayından uygulanacak sokağa çıkma yasağı
süresince normal çalışma saatlerimizde hizmet vermeye devam edeceğimizi hatırlatırız.

 

Hastanemizde ulusal ve uluslararası otoritelerin şart koştuğu tüm COVID-19 önlemlerini almaktayız. Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan süre ve günlerde hastalarımızın sorunsuz olarak hastanemize gelebilemeleri için
tarafımızca gönderilecek olan randevu SMS'i yeterli olacaktır. 

 

 

 

 

 

anadolu-sağlık-merkezi-ulaşım-ve-iletişim

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.