Hemen Arayın

Gece Poliklinikleri Hizmetinizde

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde gece poliklinikleri hizmete girdi. 

Gece Poliklinikleri Hizmetinizde

Pazar günleri hariç hastalarımız haftanın her günü saat 23.30’a kadar İç Hastalıkları Bölümü’nden hizmet alabilirler.

 

Hangi Bölümlerde Var

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji branşlarından ise mevcut hizmet saatlerine ek olarak, her gün saat 23.30’a kadar uzman hekimlerimizden poliklinik hizmeti alınabilir.

 

Hangi Bölümlerde Var

 

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.