Hemen Arayın

Girişimsel Onkolojide önemli başarı

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, girişimsel radyolojide yapılan bölgesel tümör tedavileri uygulamalarıyla tüm dünyada geçerli “Tam Akredite Girişimsel Onkoloji Servisi” unvanına layık görüldü. Hastane olarak Avrupa Kanser Organizasyonu tarafından da desteklenen IASIOS mührünü dünya çapında alan üçüncü merkez olmanın gururunu yaşıyoruz.

Girişimsel Onkolojide önemli başarı

Anadolu Sağlık Merkezi’nin, Uluslararası Girişimsel Onkoloji Hizmetleri Akreditasyon Sistemi’ne (IASIOS) üye olarak girişimsel onkoloji alanında standartların belirlenmesinde zaten söz sahibi olduğunu, ancak bunun yanı sıra artık “Tam Akredite Girişimsel Onkoloji Servisi” unvanını da aldığını belirten Girişimsel Radyoloji Uzmanı Dr. Murat Dökdök, “Uluslararası Girişimsel Onkoloji Hizmetleri Akreditasyon Sistemi (IASIOS) Avrupa Kardiyovasküler ve Girişimsel Radyoloji Derneği standartlarına göre uygulanan girişimsel onkoloji hizmetleri için kalite ve tanınırlık belgesidir ve Avrupa Kanser Organizasyonu tarafından da desteklenmektedir. IASIOS'un amacı daha iyi hasta bakımını belgelendirmek, kalite göstergelerini oluşturmak, takip etmek ve onkolojik girişimlerin gelişimini teşvik etmektir. Böylelikle kanser hastalarına uygun olarak yüksek kalitede tedavi sağlama konusundaki kararlılığımızı bir kez daha kanıtlamış olduk. Yapılan denetlemelerde girişimsel onkolojide kalite standartlarımızı gösterebildik. Bunlar personel ve hastane olanakları, tedavi planlaması ve sunulması; güvenlik ve kalite standartlarıdır. Girişimsel Onkolojide dünya standartlarında sağlık hizmeti sunduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk. ‘Tam Akredite Girişimsel Onkoloji Servisi’ unvanına layık görülmemizde emeği geçen herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.