Hemen Arayın

Merkezimizde SİZ varsınız!

okuyabilirsiniz.

Çalışanlarımıza "Bizim merkezimizde sen varsın, senin merkezinde ne var?" diye sorduk. Kimi "ailem", kimi "çocuğum", kimi de "işim" dedi; birbirinden güzel mesajlar geldi. Biz de onlara sürpriz hediyelerimizle desteğimizi ve teşekkürümüzü göstermek istedik. Bizim merkezimizde sağlık var, sevgi var, paylaşmak var!

Merkezimizde SİZ varsınız!

Sağlığın Merkezi’ndeyiz, peki senin merkezinde ne var?

 

Yenilenen vizyon, misyon ve değerlerimizi çalışanlarımıza benimsetmek adına 2016 yılı içinde yaptığımız iç iletişim projelerinden bir tanesi de ‘’Senin merkezinde ne var’’ oldu.  Tüm çalışanlarımıza ‘’Bizim merkezimizde sen varsın, Senin merkezinde ne var’’ diye sorduk. Hayatlarının merkezindekileri, hazırladığımız kartlara yazarak personel girişi ve yemekhanede bulunan kutulara atmalarını istedik. Kimi ailem, kimi çocuğum, kimi de işim dedi. Haziran ayında başladığımız proje yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Yıl sonuna kadar her ay yapacağımız çekilişle belirleyeceğimiz 3 kişiye hayatlarının merkezindekilere özel hediyeler vereceğiz. Çekilişi de her ay yemekhane girişinde yine çalışanlarımızın yapmasını rica ediyor ve şeffaf bir çekiliş olmasını sağlıyoruz. Yıl sonuna kadar toplam 21 kişiye özel hediyeler vereceğiz. Bizi takip edin, herkese bol şans.

 

 

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.