Hemen Arayın

Online hasta buluşmaları devam ediyor

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin online hasta buluşmaları devam ediyor. Anadolu Sağlık Merkezi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı ile Üroonkoloji Merkezi iş birliğiyle gerçekleştirilen “Sağlık için yan yana” başlıklı hasta buluşması 9 Temmuz’da, yaklaşık 15 kişinin katılımıyla gerçekleşti. 

Online hasta buluşmaları devam ediyor

Online gerçekleştirilen ve 1 saat süren “Testis kanseri” konulu hasta buluşmasında Üroonkoloji Merkezi Direktörü Prof. Dr. Cemil Uygur ile Medikal Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Bülent Karagöz, testis kanseri tedavisi gördükten sonra sağlığına kavuşan hastalarımızla bir araya geldiler. Testis kanseri konusunda verdikleri genel bilginin yanı sıra hastalarımızla sohbet ederek sorularına da yanıt veren hekimlerimiz, testis kanserini atlattıktan sonra baba olan ve hekimlerimize teşekkürlerini sunan bir hastamızın müjdeli haberiyle de keyifli anlar yaşadılar.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.