Hemen Arayın

Robotik Kalp Cerrahisi Sempozyumu

okuyabilirsiniz.

13 Nisan’da hastanemizde Robotik Kalp Cerrahisi Sempozyumu düzenlendi.

Robotik Kalp Cerrahisi Sempozyumu

Kalp Sağlığı Koordinatörü ve Kalp-Damar Cerrahisi Direktörü Prof. Dr. Haşim Üstünsoy’un başkanlığında Efes Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen sempozyuma çeşitli kurumlardan hekimler ve iş yeri hekimleri katıldı. İlgi gören sempozyum sonrası özel bir yemekte de bir araya gelindi.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.