Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Erişkin ve pediyatrik KVC

Yabancı Dil

  • İngilizce
    Bulgarca

Biyografi

Dr. Sibel Ay, 1976 yılında Varna’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı. Aynı üniversitede Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini de aldı. 2006 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Ay, halen KVC anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi, İstanbul 2000

Uzmanlık eğitimi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, İstanbul 2005

Kurum Üyelikleri

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği (TARD)

Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği (GKDCD)

Diyor ki...

Kitap okumayı çok seviyorum. 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.