Anadolu Sağlık Merkezi, Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’na üye oldu

Anadolu Sağlık Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi ile referans merkezi olabilecek multidisipliner merkezlerin kayıt olduğu Uluslararası Meme Merkezleri Ağı üyesi oldu. Üyelik, European School of Oncology (ESO) tarafından verildi. Anadolu Sağlık Merkezi Meme Sağlığı Merkezi, Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’na tüm kıtalardan üye olan 211 hastaneden biri oldu.

Meme Merkezleri Ağı programını oluşturan ESO, uluslararası bir bilimsel komite ve danışma kurulunun himayesinde, kanser tıbbının tüm alanlarındaki sağlık uzmanlarının bilgisini arttırmaya adanmış en eski ve en yapılandırılmış organizasyonlardan biri. Anadolu Sağlık Merkezi, meme kanseri hastalarının bakım veya ikinci görüş için doğru yeri bulmalarına yardımcı olacak ağa kriterleri karşılayarak kabul edildi.

Anadolu Sağlık Merkezi, bakımda multidisipliner olmanın yanı sıra, görüntüleme çeşitleri, biyopsi çeşitleri, cerrahi türleri, hekimlerin bu alanda yapmış olduğu işlem sayıları, bu alana özel uzmanlıkları, patoloji içeriği, tümör kurulları gibi özellikle tam üyelik için belirtilen kriterleri sağlayarak üyelik sertifikasını aldı.

Sağlık Merkezi
Anadolu Sağlık Merkezi

Acil Tıp