Gebe Okulu ilgi gördü

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Anadolu Sağlık Merkezi, Haziran ayında gerçekleştirdiği Gebe Okulu etkinliğiyle fark yarattı.

Yurtiçi İş Geliştirme ve Satış Direktörlüğü tarafından gerçekleştirilen ve alanında deneyimli uzmanların sunum yaptıkları mini seminerde anne ve baba adayları anne-bebek sağlığı ve bebek bakımı ile ilgili kafalarındaki pek çok soruya yanıt buldu. 

Katılımın yüksek olduğu Gebe Okulu etkinliğinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Nuri Ceydeli, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nermin Tansuğ ile Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Doç. Dr. Yetkin Özer sunumlarıyla katkı sağladılar. Gebelikte sağlıklı bir yaşam tarzı konusunda anne adaylarını bilgilendiren Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilek Öztürk’ün yanı sıra Kıdemli Fizyoterapist Tuba Yavuz da özel egzersizler konusunda önemli bilgiler verdi.

Etkinlikte ayrıca Emzirme Danışmanı Hemşire Bedriye Kayrak, konuk konuşmacı Ebe Gülten Sakallı ve Ebe Deniz Gülen de verdikleri bilgilerle anne-baba adaylarının ilgisini çektiler.

 

Sağlık Merkezi
Anadolu Sağlık Merkezi

Acil Tıp