Hemen Arayın

İleri Sağlık Teknolojileri

 • Fibroscan

  Fibroscan, karaciğer hastalıklarında biyopsi yerine ultrason dalgalarıyla ölçüm yapan, karaciğerin çok daha büyük bir alanını değerlendirilebilen bir cihazdır.


  Fibroscan
 • Hibrit Ameliyathane

  “Hibrit ameliyathane” tanım olarak gelişmiş tıbbi görüntüleme sistemleri ve tıbbi cihazların aynı anda kullanılabildiği yeni konsept ameliyathane odaları için kullanılmaktadır.


  Hibrit Ameliyathane
 • Robotik Cerrahi

  Robotik cerrahi veya robot yardımlı cerrahiyi, “da Vinci” sistemini kullanarak küçük deliklerden bazı ameliyatların gerçekleştirilmesi şeklinde tanımlayabiliriz.


  Robotik Cerrahi
 • CyberKnife M6

  Tümörü cerrahi yöntem kadar kesin bir sınırla ortadan kaldırırken, ışınların normal dokulara zarar vermesini de önleyen bir sistemdir.


  CyberKnife
 • Varian Edge

  Türkiye‘de ilk defa Anadolu Sağlık Merkezi‘nde kullanılmaya başlanan Varian Edge, kanser radyoterapisinde ulaşılan en ileri teknolojilerin bir arada kullanıldığı radyoterapi cihazı.


  Varian Edge
 • Radixact

  Radixact cihazı, Accuray marka olup “tomoterapi” olarak bilinen cihaz ailesinin en yeni modelidir. Henüz dünyada nadir kullanılan bir cihazdır. Bu cihazın en temel özelliği, helikal (dairesel) tabanlı olmasıdır.


  Radixact
 • PET/CT

  PET/CT, PET (Positron Emission Tomography) ile CT (Computed Tomography) tekniklerini aynı cihazda birleştirirken, onların ayrı ayrı verdikleri bilgiden daha fazlasını sağlayan bir görüntüleme yöntemidir.


  Pet-CT
 • Intraoperatif Radyoterapi

  Meme kanserinde 6 haftalık radyoterapi süresi Intraoperatif Radyoterapi ile 30 dakikaya iniyor.


  Hibrit Ameliyathane
 • MR-TRUS Füzyon

  İleri teknoloji cihaz ve yazılım kullanılarak prostatta kanser şüphesi olan odakları saptayan ve bu odaklardan milimetrik hassasiyetle biyopsi yapılmasını sağlayan bir yöntemdir.


  MR-TRUS FÜZYON
 • Radyoloji Cihazları


  Radyoloji Cihazları
 • Ultrasonografi

  Ultrasonografi meme dokusunun genel değerlendirilmesi için hem de mamografide görülen yoğunluk artışı tarzındaki alanların sıvı irikli ya da etki solid içerikli olup olmadığını ayırmak için kullanılıyor.


  Ultrasonografi
 • 4 Boyutlu Mamografi

  Tam Saha Dijital Mamografi FFDM; Dijital mamografi ile daha az inceleme süresinde daha detaylı görüntüleme. Dijital Tomosentez; Tomosentezle memenin milimetrik kesitleri alınıyor ve üç boyutlu görüntü elde ediliyor.


  4 Boyutlu Mamografi
 • CTC

  Amerikan İlaç Dairesi’nden (FDA) bazı kanser türleri için onay alan ve şu an için çok az ülkede (Almanya, İtalya ve ABD gibi) uygulanan CTC yöntemi, basit bir kan testine dayanıyor. Özel bir cihaz aracılığıyla incelenen kan örneğinden alınan bulgularla, kanserli hücreler ve sayıları, hatta kanserin türü dahi tespit edilebiliyor. Üstelik tüm bunlar kanserin çok erken dönemlerinde ortaya konabiliyor.


  CTC

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.