Hemen Arayın

Kalite Belgelerimiz

 • Planetree Altın Akreditasyonu

  İnsan Odaklı Bakım çalışmalarımız uluslararası sertifikasyon kuruluşu Planetree International tarafından Altın Sertifika ile ödüllendirildi.


 • OECI

  Avrupa Kanser Enstitüleri Birliği’nin standartlarını sağlayan Anadolu Sağlık Merkezi, hem Türkiye'de hem de yakın coğrafyamızda OECI akreditasyonu alan ilk ve tek klinik kanser merkezi oldu.


 • JCI

  Anadolu Sağlık Merkezi sağlık hizmetlerinde altın standart olarak kabul edilen JCI Akreditasyonu ile kalitesini tescilledi. Anadolu Sağlık Merkezi’nin kalitesine “altın” standart Anadolu Sağlık Merkezi, küresel sağlık hizmetlerinde altın standart olarak kabul edilen JCI (Joint Commission International) tarafından bir kez daha akredite edildi.


 • ESMO

  Anadolu Sağlık Merkezi olarak kanserde referans merkezi vizyonumuz ve multidisipliner yaklaşımımız ile hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda ESMO (European Society for Medical Oncology) tarafından verilen ESMO Designated Center of Integrated Oncology and Palliative Care (Entegre Onkoloji ve Palyatif Bakım Merkezi) olarak akredite edildik. Anadolu Sağlık Merkezi onkoloji ve palyatif bakım bölümümüz 2007 yılından bu yana bu akreditasyona sahip. Akreditasyonun sürekliliği için her 3 yılda bir belirli kriterlerin karşılanması gerekiyor.


 • IASIOS

  Anadolu Sağlık Merkezi, girişimsel radyolojide yapılan bölgesel tümör tedavileri uygulamalarıyla tüm dünyada geçerli “Tam Akredite Girişimsel Onkoloji Servisi” unvanına layık görüldü.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.