Hemen Arayın

Şehir Dışından Gelen Hastalar

Sizleri en iyi şekilde karşılamak için her detayı planlıyoruz

Hastanemizde tedavi olmak için İstanbul ve Kocaeli dışından geliyorsanız, hastanemize gelmeden önce hastalığınızla ilgili daha önce yapılan incelemeleri bize gönderebilirsiniz. İlettiğiniz tüm dokümanlar ilgili hekimimiz tarafından değerlendirildikten sonra, tedavi planı, süresi ve yaklaşık maliyeti hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Tedavi için hastanemize gelirken İstanbul'a ulaşımınız için transfer ve tüm randevu süreçleriniz ise tarafımızca organize ediliyor. Ayrıntılı bilgi için Anadolu Sağlık Merkezi Türkiye ekibine ulaşarak (5555) destek alabilirsiniz.

Ayrıca 44 44 276 numaralı Çağrı Merkezi’nden de bize ulaşabilirsiniz.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.