Hemen Arayın

Ziyaretçiler ve Refakatçiler için Bilgiler

Sevdikleriniz ve ailenizle beraber olmak, iyileşmenizi hızlandırmanın önemli bir parçasıdır. Ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi elbette önemli ancak diğer hastaların rahatı ve huzuruna da özen göstermeleri gerekiyor.

Hastanemizdeki hasta odaları, iki veya tek kişiliktir. Tüm odalarımızda hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebiliyor. Tek kişilik odalarımızda refakatçilerin kalabileceği bir yatak bulunuyor. Yoğun bakımlarda ise refakatçi uygulaması yoktur.

Hasta Ziyaret Uygulamasına İlişkin Genel Kurallar:

  • Hastanemizde yatan hastalarımız için hasta tercihli serbest ziyaret uygulanması bulunmaktadır. Hastalarımız tıbbi ekip tarafından aksi belirtilmedikçe 7/24 ziyaretçi kabul edebilirler. Ancak hastalarımızın acil durumlar dışında 22’den sonra aynı anda en fazla üç kişi tarafından ziyaret edilmesi önerilmektedir.
  • Tıbbi personel gereklilik halinde ziyaretçi sayısına sınırlama getirebilir.
  • 24:00 – 07:00 arası ziyaretçiler sadece Acil Servis kapısını kullanırlar. Onkoloji girişi 18:00-07:00 arası kapalıdır. Diğer saatlerde tüm kapılardan girişler serbesttir.
  • 12 yaşın altındaki çocuklar hasta ziyaretine yanlarında bir büyükleri ile kabul edilirler ve ziyaret süresince yanlarında olan büyüğün gözetiminde olmaları beklenir ve sorumlulukları ailelere aittir.
  • Hastane içinde hiçbir şekilde sigara içilmemektedir. Sigara içmek isteyen ziyaretçiler bina dışındaki uygun alana yönlendirilir.
  • Ziyaretçilerimizin hastane içinde maske takması zorunludur.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.