Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Biyografi

Dr. Cem Hızlan, tıp eğitimini 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde, uzmanlık eğitimini ise 1997 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimi sonrasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde başasistan olarak 2001 yılına kadar çalıştı. 2001-2016 yılları arasında özel bir hastanede psikiyatri uzmanı olarak görev yapan ve 2016 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Hızlan, psikiyatri uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul 1990

Uzmanlık eğitimi

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Psikiyatri Bölümü, İstanbul 1997

Kurum Üyelikleri

Türk Nöropsikiyatri Derneği
Türk Psikiyatri Derneği

Basın & Haberler

  • SÖZCÜ - Kaygı bozukluğu

    Kaygı bozukluğu hızla artıyor - Dr. Cem Hızlan
    Detay
  • MİLLİYET - Disleksi çocukların kafasını karıştırıyor

    Çocuğun okuma yazma ve dolayısıyla eğitim hayatını etkileyen disleksi, zihinsel bir gelişim geriliği zannediliyor. Oysaki bu sorunla karşıla...
    Detay

Yayınlar

Amatem birimi içinde uyuşturucu yaygınlık ve önleme çalışmaları.
Kırılgan ve hassas gruplar içinde uyuşturucu kullanımıyla ilgili eğitici sunumlar.

Doktor Yazıları

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.