Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Sağlam çocuk takibi

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Dr. Esra Kutlu, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Dr. Kutlu sırasıyla; İncirli Hastanesi’nde, özel muayenehanesinde ve Medipol Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. 2012 yılında Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Kutlu, halen çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul

Uzmanlık eğitimi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, İstanbul

Kurum Üyelikleri

Türk Pediatri Kurumu

Videolar

Yayınlar

1 ulusal yayın
2 uluslararası yayın

Doktor Yazıları

Kurs Katılımları

Neonatal Resüsitasyon Programı(NRP)

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.