Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Ağrı
  • Manuel Terapi
  • Osteopati

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Ost. Fzt. Çağlar Türetken, 2008 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun olduktan sonra 6 yıl boyunca pediatrik rehabilitasyon alanında görev yaptı. 2009 yılında Kinesio-Taping klinik bantlama (Kinesio-Taping Assosiation), 2010 yılında Orthopedic Manual Physical Therapy Kaltenborn-Evjenth-Konsept (Kalternborn - Evjent International) eğitimini aldı. 2011 yılında başladığı Uygulamalı Osteopati Enstitüsü`nde Osteopati eğitimini  (TİFAO - Turkish İnstitut for Adaptet Osteopathy, İFAO - İnstitut für Angewandte Osteopathie) 2016 yılında tamamladı. 2014-2016 yılları arasında Rehamer Tıp Merkezi’nde cerrahi sonrası rehabilitasyon, ortopedik, nörolojik ve pediatrik rehabilitasyon alanlarında görev yaptı. 2016 yılından itibaren Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde çalışmaya başlayan Ost. Fzt. Türetken, osteopati uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Üniversite

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü, Bolu 2008
Turkish Institut for Adaptet Osteopathy (TIFAO), 2016

Kurum Üyelikleri

Türkiye Fizyoterapistler Derneği
Türkiye Osteopatlar Derneği

Kurs Katılımları

Kinesio-Taping Association, 2009
OMT Kaltenborn-Evjenth-Konsept, 2010
Uluslararası ‘AĞRI’ Kongresi, 4. Manuel Terapi ve Osteopati Günleri, 2012

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.