Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Dr. İsmail Akkar 1978 yılında Hatay’da dünyaya geldi. Tıp eğitiminin ardından sırasıyla, Karaman Devlet Hastanesi (Mecburi  Hizmet), Elazığ Askeri Hastanesi (Askerlik) (2010-2012), Sivas Numune Hastanesi (2012-2020) veÖzel Hastanelerde Nöbet Usulü Çalışan Sayın Akkar evli ve iki çocuk babasıdır.

Eğitim

Üniversite
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (1996-2003)  

Uzmanlık

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD (2005-2010)

Kurum Üyelikleri

İstanbul Tabip Odası
Kocaeli Tabip Odası

Kurs Katılımları

Yenidoğan Canlandırma Kursu

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.