Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • İyileşmeyen Yaralar ve Gangrenler
  • Yüksek Enerjili Yaralanmalar
  • Otolog Tedavi (Eklem İçi PRP Uygulamaları)
  • Artroskopik Cerrahi
  • Omuz Cerrahisi

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Op. Dr. Barbaros Hayrettin Uzuner, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde 1984 yılında tamamladı. 1984-1986 yılları arasında mecburi hizmetini Kars İli Aralık İlçesinde yaptı. 1997 yılında Deniz Kuvvetlerine katıldı ve Uzmanlık eğitimini GATA Haydarpaşa Askeri Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalında tamamladı. Gölcük Deniz Hastanesi'nden emekli olduktan sonra 2007 yılına kadar Kızılay Altıntepe Kliniğinde Ortopedi Uzmanı olarak çalıştı. 2007 yılından sonra İstanbul'da bazı özel tıp merkezi ve hastanelerinde Ortopedi Uzmanı, Medikal Danışmanlık ve Başhekim olarak görev yaptı. 2016 yılında Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehir Tıp Merkezinde çalışmaya başlayan Op. Dr. Uzuner, halen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
 
Uzmanlık Eğitimi

GATA Haydarpaşa Askeri Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı

Kurum Üyelikleri

Türk Tabipler Birliği İstanbul Tabip Odası  

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.